Nieruchomości

Vrata.pl – drzwi w Łodzi

Jesteś mieszkańcem Łodzi lub okolic i szukasz firmy, która zajmuje się sprzedażą oraz montażem drzwi? Jesteśmy miejscem, którego spełni Twoje oczekiwania. https://vrata.pl/ to kompleksowy sprzedawca drzwi z Łodzi. Oferujemy pełen zakres usług – w naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości drzwi różnego rodzaju. Dodatkowo nasi pracownicy zajmą się szybkim i profesjonalnym montażem wybranych drzwi w Twoim domu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Drzwi wejściowe Vrata.pl

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów drzwi. Oferujemy między innymi drzwi wejściowe. Vrata.pl to firma, która posiada bardzo szeroki wybór elementów tego typu. W zależności od tego, jak wygląda Twoja wizja drzwi wejściowych, proponujemy modele metalowe oraz drewniane. Zarówno konstrukcje z metalu, jak i drewniane drzwi zewnętrzne dostępne na Vrata.pl są w 100 % bezpieczne i oferują wysoki poziom odporności na włamanie. W przypadku modeli metalowych do wyboru są wersje jedno oraz dwuskrzydłowe. W kategorii poświęconej tym drzwiom, czeka na Ciebie mnóstwo estetycznych projektów o różnych wymiarach oraz stylu. Dzięki temu, każdy klient może znaleźć u nas model, który będzie odpowiadał jego wizji. W przypadku drzwi drewnianych, dominują projekty o klasycznym designie. Część z nich podkreślona została gustownym przeszkleniem.

Drzwi wewnętrzne – Vrata.pl

Naturalnie, w ofercie Vrata.pl znajdują się też drzwi wewnętrzne. Dział z drzwiami wewnętrznymi Vrata.pl został podzielony na 3 kategorie – kolekcja BASIC, PRESTIGE oraz PREMIUM. Drzwi dostępne w ramach poszczególnych kategorii różnią się od siebie charakterystyką poszczególnych elementów oraz cenami. Naturalnie, w przypadku oferty dostępnej w tym dziale, możliwy jest zakup jedynie modeli jednoskrzydłowych. Gorąco zachęcamy do szczegółowego zapoznania się ze wszystkimi pozycjami. Przygotowaliśmy wiele projektów opartych na różnych wersjach kolorystycznych.

Dodatkowe wyposażenie drzwi w Łodzi – Vrata.pl

Montaż drzwi w łodzi, wykonany przez pracowników Vrata.pl może na Twoje życzenie zostać uzupełniony o wiele ciekawych funkcji. Mowa tu m.in. o:

  • progu ze stali nierdzewnej
  • wizjerze szerokokątnym
  • stałej gałko-klamce
  • progu z wbudowaną uszczelką
  • wizjerze elektronicznym
  • utylizacji starych drzwi lub ich elementów

Wszystkie informacje wraz z cennikiem dot. ww. działań znajdą Państwo na stronie.

You may also like