Firmy

Sprzedam kawiarnię – z Nami to nie problem!

Sprzedam kawiarnię – z Nami to nie problem!

Prowadzenie małej kawiarni, to coraz częstszy pomysł na biznes, jaki przychodzi do głowy młodym Polakom. Wiele osób marzy o tym, aby posiadać niewielki lokal, w którym będzie można napić się ulubionej kawy, poplotkować, przejrzeć prasę i wiadomości oraz odprężyć się po całym dniu pracy. Jednak sporo młodych przedsiębiorców niestety spotyka na swojej drodze coraz to nowe przeszkody, które w rezultacie doprowadzają do zamknięcia lokalu, a hasło „sprzedam kawiarnię” pojawia się coraz częściej na portalach ofertowych. Jak więc pozbyć się tej nieudanej inwestycji?

„Sprzedam kawiarnię” – gdzie szukać pomocy?

Jeżeli Nasz mały biznes przestał przynosić zyski i od kilku miesięcy musimy do niego dokładać czyszcząc tym samym Nasze konto oszczędnościowe, to zwykle kończy się tym, że chcemy się go po prostu pozbyć. Nie każda działalność kończy się sukcesem jednak przy rozwiązaniu interesu nie musi być także kulą u nogi.

Firma Coffeeshop Solution przychodzi z pomocą nawet osobom chcącym się pozbyć nieudanych inwestycji. W pełni doświadczony i profesjonalny zespół od ponad 8 lat dzieli się wiedzą na temat kawiarni, sposobu ich planowania, prowadzenia, otwierania, jak również odnośnie metod pozbycia się biznesu. Każdy z pracowników specjalizuje się w wielu dziedzinach funkcjonowania kawiarni i jest w stanie poprowadzić każdego klienta przez cały proces sprzedaży lokalu. Zależy Ci na szybkiej sprzedaży lokalu? Coffeeshop Solutions to doskonałe rozwiązanie.

Kawiarnia na sprzedaż – pomożemy Ci tchnąć w nią nowe życie

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem gotowej kawiarni na sprzedaż i zastanawiasz się czy dana oferta jest wystarczająco opłacalna, firma Coffeshop Solutions pomoże Ci to sprawdzić.

Profesjonalny zespół specjalizujący się w badaniu rynku kawiarni, przygotuje odpowiednią kalkulacje finansową dla konkretnego lokalu, jaki wybierzesz. Doradzi w kwestii budżetu i wkładu początkowego, aby kawiarnia mogła bezpiecznie przetrwać pierwszy okres funkcjonowania. Coffeeshop Solution zoptymalizuje także wydatki związane z otwarciem kawiarni, wyposażeniem sprzętowym, reklamą i wyborem menu. Pomoże także w stworzeniu zasad dla profesjonalnej obsługi klientów oraz może wyszkolić zarówno menedżera lokalu, jak i pracowników z obsługi.

Sprzedam kawiarnię! – znajdź kawiarnię na sprzedaż

Wchodząc na stronę internetową www.sprzedamkawiarnie.pl firmy Coffeshop Solutions, spotkamy się z serwisem ogłoszeniowym na którym możemy wybrać kawiarnię przeznaczoną na sprzedaż lub dodać własne ogłoszenie o sprzedaży swojego lokalu. Wystarczy wpisać czego szukasz, nazwę miasta, metraż, cenę oraz wysokość czynszu i kliknąć „szukaj”, a wyszukiwarka ukaże Ci listę ogłoszeń sprzedażowych.

Oprócz sprzedaży bądź kupna kawiarni, strona oferuje także zakup wyposażenia do lokalu. Podobnie jak przy szukaniu ofert kawiarni, należy wpisać miasto i cenę, rodzaj wyposażenia oraz formę jego odbioru. Serwis ogłoszeniowy Coffeshop Solutions to doskonała pomoc w poszukiwaniu idealnego lokalu oraz doboru odpowiednich sprzętów do kawiarni.

You may also like