Firmy

Sesja ślubna jako dopełnienie reportażu ślubnego

reportaż ślubny

Dla zdecydowanej większości Par Młodych reportaż ślubny nie kończy się na zdjęciach z przyjęcia weselnego, gdzie zazwyczaj około godzin północnych fotograf kończy swoja pracę. Wielu Nowożeńców nie wyobraża sobie reportażu bez sesji ślubnej i przyznam, że podzielam ich zdanie. Sesja ślubna to wspaniałe dopełnienie całego reportażu. Może ona dostarczyć naprawdę wiele radości – nie tylko za sprawą wyjątkowych kadrów. Sesja ślubna może stać się również ciekawą przygodą, dlatego tak wielu z Was się na nią decyduje.

Sesja ślubna – dlaczego warto?

Dlaczego warto przeprowadzić sesję ślubną? Oprócz możliwości przeżycia przygody – pod warunkiem że nie stresujecie się bliską obecnością obiektywu ;), wzbogacicie swój reportaż ślubny – https://www.marcinorzolek.pl/portfolio/reportaz-slubny  o wyjątkowe, niezwykle emocjonalne, a przede wszystkim niepowtarzalne kadry w towarzystwie pięknej scenerii.

Z doświadczenia wiem, że zdjęcia z sesji ślubnej zawsze robią duże wrażenie i wywołują mega pozytywne emocje – pod warunkiem że są wykonane przez odpowiednią osobę, znającą się na swoim fachu.

Gwarantuję Wam, że nawet po wielu latach z uśmiechem na twarzy, a niejednokrotnie też ze łzami wzruszenia w oczach, będziecie wspominać dzień, w którym przeprowadziliście sesje ślubną.

Sesja ślubna – jaki styl wybrać

Sesja ślubna ma to do siebie, że może być przeprowadzona w dowolnym stylu. Jeśli macie takie życzenie, będzie ona kontynuacją motywu przewodniego Waszego wesela np. boho, glamour czy stylu industrialnego. Może być jednak całkiem inaczej i sesja ślubna –  https://www.marcinorzolek.pl/blog/sesja-slubna  zostanie zrealizowana w całkiem innym stylu. Wszystko zależy od Was i Waszych wymagań. Dla mnie jako fotografa sesja ślubna sprawia wielką frajdę. Mam tutaj ogromne pole do popisu, łącząc piękno otaczającego Was krajobrazu z pięknem Waszych uczuć.

Idealne miejsce na sesję ślubną marzeń

Od razu muszę powiedzieć Wam ze nie ma jednego, idealnego miejsca na sesję ślubną. Każde miejsce, które wybierzecie jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Nawet te z pozoru zwyczajne miejsca, jak zwykła łąka czy pobliski las mogą stać się nieszablonową scenerią sesji ślubnej, która będzie wprawiała w zachwyt każdego, kto będzie ją oglądał.

Co jest kluczem do sukcesu? Przede wszystkim nasza współpraca, czyli fotografa i Pary Młodej. Do tego odrobina luźnej atmosfery i gotowe. Mamy gwarancję jedynej w swoim rodzaju, naturalnej i bez przesadzonego pozwania sesji ślubnej.

Wracając do miejsca, w którym można przeprowadzić sesje plenerową – https://www.marcinorzolek.pl/portfolio/plener-slubny, świeżo upieczeni Państwo Młodzi bardzo często wybierają:

  • górskie krajobrazy (Podhale, Pieniny, Szczawnica)
  • nadmorskie plaże (Hel, Orłowo, Łeba)
  • pustynia (Pustynia? U nas w Polsce? Tak! Zapraszam na Pustynie Błędowską obok Olkusza)
  • łąka, las, jezioro
  • miasto jako tło dla sesji industrialnej (stare, opuszczone fabryki i kamienice. Szczególne bogactwo takich miejsc znajduje się na Śląsku)
  • wyjazd za granicę (są osoby, których marzeniem jest sesja ślubna za granicą – czemu nie. Z Wami pojadę nawet na drugi koniec świata)

Jak więc widać, miejsc na wyjątkową i nieszablonową sesję jest naprawdę wiele. To jaką lokalizacje wybierzecie zależy tylko od Was. Ja do wszystkiego się dostosuję. Jeśli jednak nie wiecie jakie miejsce na sesję ślubną wybrać, zachęcam do kontaktu. Mam przygotowanych kilka ciekawych miejsc, które na pewno przypadną Wam do gustu

Mam nadzieję, że mój krótki wpis przekonał Was do tego, że naprawdę warto zdecydować się na sesję ślubną. Nawet gdy z obecnością fotografa i aparatu nie jest Wam po drodze. Po latach będziecie mile wspominać ten dzień i będziecie z dumą powtarzać, że była to najlepsza decyzja.

You may also like