Finanse, bankowość

Pożyczki Augustów – jak szybko zdobyć pieniądze?

pożyczki Augustów

Pożyczki Augustów to jeden z prostszych sposobów na szybkie pozyskanie dodatkowej gotówki. Choć nawet w niewielkich miastach, a bez wątpienia takim jest Augustów, można znaleźć oddziały popularnych banków, dobrym pomysłem jest skorzystanie z usług doradcy finansowego.

Kredyt a pożyczka – czym się różnią?

Interesują Cię pożyczki Augustów, ale zastanawiasz się, czym tak właściwie różnią się one od kredytów? Podstawową różnicą jest fakt, że kredytu może udzielić wyłącznie bank, a umowa kredytowa jest aktem podlegającym pod Prawo bankowe. W umowie, oprócz wysokości zobowiązania, terminów spłaty kolejnych rat czy odsetek, dokładnie określony jest cel, na jaki zostaną przeznaczone środki. Warto mieć też świadomość, że umowa kredytowa może zostać zawarta wyłącznie w formie pisemnej – w przeciwnym razie jest ona nieważna.

Pożyczka natomiast może przybierać różne formy, choć najczęściej ma ona postać pieniędzy. Pożyczek mogą udzielać zarówno osoby prawne, jak i fizyczne. W przypadku pożyczki, nie musisz także dokładnie określać sposobu, w jaki zamierzasz wydać pieniądze. Treść umowy o pożyczkę nie jest również odgórnie regulowana, dlatego to, co się w niej znajdzie, zależy w głównej mierze od zawierających ją osób czy podmiotów.

Doradca finansowy Augustów – dlaczego warto?

Chcesz znaleźć szybkie pożyczki Augustów, ale nie wiesz, na co powinieneś zwrócić uwagę? Najważniejsze aspekty, które nie powinny Ci umknąć, to oprocentowanie pożyczki, prowizja oraz ewentualne koszty dodatkowe, takie jak ubezpieczenie. Sprawdź, czy zaproponowana Ci oferta nie ma ukrytych kosztów, z powodu których będziesz musiał oddać o wiele wyższą kwotę niż pożyczyłeś. By uniknąć takiego scenariusza, zwróć uwagę na Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania, w skrócie RRSO. Określa ona całkowity koszt, jaki będziesz musiał ponieść w związku z pożyczką.

Umowy o pożyczkę, roczne stopy oprocentowania czy innego tego typu terminy Cię przerastają, więc chcesz mieć ten proces jak najszybciej za sobą? Nie decyduj się na pierwszą propozycję, jaką otrzymałeś! W takiej sytuacji lepiej skorzystać z usług rzetelnego doradcy finansowego, który nie tylko znajdzie dla Ciebie najlepsze oferty, ale przede wszystkim wszystko Ci dokładnie wytłumaczy i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Dzięki współpracy z dobrym doradcą finansowym, nie musisz sam szukać ofert pożyczek i zastanawiać się, która rzeczywiście jest dla Ciebie najlepsza. Doradca pomoże Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie propozycję, dopasowaną zarówno do Twoich potrzeb, jak i możliwości. Zwróci przy tym uwagę na wszystkie, wymienione wcześniej parametry, więc możesz mieć pewność, że nie podpiszesz umowy niekorzystnej dla siebie i Twojego domowego budżetu. Jeśli więc kwestie finansowe nigdy nie były Twoją najmocniejszą stroną lub po prostu potrzebujesz pomocy w szybkim znalezieniu dobrej, korzystnej pożyczki, nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z doradcą finansowym.

You may also like