Nieruchomości

Minimalistyczne i estetyczne baterie wannowe Kludi

Baterie wannowe z pewnością są jednym z ważniejszych elementów łazienkowego wyposażenia. Są niemal tak samo ważne jak materiał, z jakiego została wykonana wanna, czy to jaki ma rozmiar. Funkcjonalna i estetyczna bateria wannowa z pewnością jest atutem każdej łazienki. Obecnie sporym zainteresowaniem cieszą się baterie wannowe, które są nowoczesne i minimalistyczne, takie bowiem wpisują się najbardziej w aktualne trendy wnętrzarskie. Według ekspertów, projektantów wnętrz oraz indywidualnych klientów jednymi z lepszych są baterie wannowe Kludi.

Modernistyczne baterie wannowe Kludi znajdują się w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl. Poszczególne modele różnią się między sobą nie tylko designem, ale także funkcjonalnością, rozmiarem czy kolorystyką. Dostępne są baterie wannowe ścienne, sztorcowe wielootworowe, a także i cieszące się z każdym sezonem większym zainteresowaniem baterie wannowe podtynkowe. W ofercie wspomnianego sklepu znajdują się nie tylko baterie wannowe Kludi, ale także i części zamienne do nich.

Bateria wannowo – natryskowa podtynkowa Kludi Bozz w kolorze czarnym

Zauważyć można, że w nowoczesnych aranżacjach łazienkowych coraz częściej pojawiają się czarne baterie podtynkowe. Modele te przez ekspertów uznawane są za jedne z lepszych. Ich “serce” znajduje się w ścianie, tym samym mechanizm nie jest narażony na oddziaływanie wielu negatywnych czynników, w tym na uszkodzenia mechaniczne. Nie jest więc prawdą, że posiadając baterie podtynkowe, w razie jakiejkolwiek awarii trzeba kuć ścianę. Zazwyczaj wymiana części zamiennych, może zostać zrealizowana przez otwór rewizyjny.

Jednymi z polecanych baterii podtynkowych są te marki Kludi. Na szczególne wyróżnienie zasługuje bateria wannowo – natryskowa podtynkowa Kludi Bozz w kolorze czarnym. Model ten zachwyca swoją estetyką oraz ponadprzeciętnymi parametrami technicznymi. Wspomniana bateria została wyposażona w ceramiczną głowicę z ogranicznikiem przepływu gorącej wody. Ze względu na matowe wykończenie, model ten sprawdzi się w łazienkach eleganckich, ale także i nowoczesnych – takich w których estetyka oraz dbałość o każdy detal wykończenia ma szczególne znaczenie.

Bateria wannowo – natryskowa Kludi PURE&EASY

Modelem, który cieszy się także sporą popularnością jest bateria wannowo – natryskowa Kludi PURE & EASY. Produkt ten ze względu na swój design sprawdzi się w łazienkach klasycznych, ale i nowoczesnych. Chromowana powierzchnia zapewnia długotrwały blask oraz bezproblemowe czyszczenie. Poza tym bateria posiada zawór zwrotny a na końcu wylewki aerator. To właśnie dzięki niemu wypływająca woda jest napowietrzana, ma większą objętość, jest perlista – najważniejsze jednak jest to, że dzięki napowietrzaniu zużywa się mniej wody, nawet o 30 – 40%. Model ten w sklepie ŁazienkiABC.pl znajduje się w atrakcyjnej cenie.

You may also like