Poradniki

Krem Vialise na cellulit – jak działa? Przekonaj się już dziś!

Krem Vialise to kosmetyk, który bazuje wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego. Właściwości składników aktywnych silnie wzmacniają skórę i wspomagają jej naturalne procesy w walce z cellulitem. Co powinien zawierać dobry krem? Jak go rozpoznać? Dowiesz się z tego artykułu.

Krem antycellulitowy Vialise – w jaki sposób działa?

Krem Vialise ma w swoim składzie starannie skomponowane składniki, które ułatwiają proces rozbijania lipidów, czyli komórek tkanki tłuszczowej. Kosmetyk przyspiesza także uwalnianie toksyn z organizmu, dzięki czemu wykazuje skuteczne działanie antycellulitowe.

Znajdujące się w nim składniki np.
• kofeina stymuluje metabolizm komórkowy, a jednocześnie pobudza mikrokrążenie skóry,
• wyciągi z alg – oczyszczają i usuwają nagromadzone w tkankach toksyny,
• ekstrakt z bluszczu – wzmacnia naczynia krwionośne i poprawia krążenie, ujędrnia i nawilża skórę.
Warto zdawać sobie sprawę, że pielęgnacja jest najskuteczniejsza na początku rozwoju cellulitu. Im problem bardziej zaawansowany, tym bardziej skomplikowanych działań wymaga.

Krem na cellulit Vialise – efekty działania

Krem Vialise na cellulit należy aplikować regularnie, rano i wieczorem na dokładnie oczyszczoną i suchą skórę, wmasowując go w skórę aż do wchłonięcia. Masaż wraz z aplikacją kremu powoduje najlepsze efekty, ponieważ jednocześnie stymuluje mikrokrążenie w skórze, co sprawia, że pobudza także wchłanianie składników aktywnych i transport tlenu.

Krem na cellulit Vialise stanowi potwierdzoną metodę walki z cellulitem. Kluczowe znaczenie mają składniki aktywne, które odpowiadają za skuteczność produktu. Podstawowe ich właściwości to:
• detoksykacja, czyli pobudzenie usuwania toksyn z organizmu,
• poprawa mikrokrążenia,
• odżywienie skóry,
• nawilżenie.

Wszystkie te działania prowadzą do zminimalizowania obrzęków, a jednocześnie wygładzenia skóry, a także jej głębokiego nawilżenia. Przed rozpoczęciem kuracji warto jednak wykluczyć potencjalne przeciwwskazania, wśród których mogą się znajdować: ciąża, uczulenie na jakikolwiek składnik kosmetyku.

Podsumowanie

Podsumowując, kosmetyki na cellulit są ważną częścią pielęgnacji skóry zmagającej się z problemem skórki pomarańczowej. Nie można jednak zapominać o znaczeniu stylu życia. Dieta, aktywność, jak i poziom nawodnienia odgrywają kluczową rolę w kondycji skóry. W związku z tym należy zadbać o regularny ruch, który powinien odbywać się co najmniej 3 razy w tygodniu po 30 minut. Ważne jest także nawilżenie skóry, nawet po zakończeniu kuracji antycellulitowej. Sucha i odwodniona skóra może ponownie zostać zaatakowana przez cellulit. Produkty do pielęgnacji powinny zawierać naturalne składniki aktywne.

FAQ

1. Jakie składniki zawiera serum Vialise?
Serum Vialise to kosmetyk o płynnej konsystencji, który zawiera składniki aktywne dopasowane pod kątem walki z cellulitem. W jego składzie można wymieć wszystkim roślinne składniki, w tym między innymi takie jak: ekstrakt z kasztanowca, kofeina, ekstrakt z bylicy boże drzewko, ekstrakt z alg czy ekstrakt z ruszczyka kolczastego.

2. Czy serum Vialise jest odpowiednie dla skóry wrażliwej?
Tak, serum Vialise zawiera składniki aktywne, które są właściwe również dla skóry wrażliwej. W jego składzie znajdują się przede wszystkim składniki aktywne pochodzenia naturalnego, które są w pełni bezpieczne dla skóry i nie powodują reakcji alergicznych, podrażnienia.

3. Czy serum Vialise można stosować profilaktycznie?
Serum Vialise zawiera starannie dopasowane składniki aktywne, które pielęgnują oraz wspomagają skórę na wielu poziomach. Dzięki temu niwelują cellulit, ale poprawiają ogólną kondycję skóry. Co ciekawe, kosmetyku można używać zarówno na widoczne już zmiany, jak i profilaktycznie, aby przeciwdziałać pojawieniu się grudek i nierówności u osób, które mają do tego predyspozycje.

You may also like