Firmy

Kalendarz adwentowy ze słodyczami – pomysł na udany prezent świąteczny od firmy

Szukasz pomysłu na podarunek świąteczny od firmy? Postaw na pyszne słodkości! Jednak zamiast zwykłej bombonierki wręcz tak upominek, który od razu kojarzy się ze świętami – słodki kalendarz adwentowy!

Kalendarze adwentowe to jeden z popularnych pomysłów na podarunek wtedy, gdy wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Chociaż najczęściej wręczany jest on dzieciom, to jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby był on także udanym pomysłem na prezent od firmy.

Sprawdź odpowiedzi na pytania:

  • Dlaczego warto zamówić firmowy kalendarz adwentowy?
  • Personalizacja kalendarza adwentowego – co na nim umieścić?
  • Gdzie zamówić kalendarz adwentowy ze słodyczami?

Dlaczego warto zamówić firmowy kalendarz adwentowy?

Kalendarza adwentowe ze słodyczami mają na celu odmierzanie czasu, jaki pozostaje do Bożego Narodzenia. Składają się z osobnych okienek, każde z nich jest przy tym opatrzone numerkiem wskazującym na dzień. Codziennie otwiera się wtedy nowe okienko – od 1 grudnia aż do 24 grudnia.

Podarunek jak kalendarz adwentowy ze słodyczami może być wspaniałym pomysłem na prezent firmowy – doskonale sprawdzi się dla pracowników firmy, ale również dla ważnych klientów czy kontrahentów.

Aby taki podarunek bożonarodzeniowy of firmy był jedyny w swoim rodzaju, warto zdecydować się na jego personalizację. Wówczas kalendarz nabierze indywidualnego wymiaru i będzie jednocześnie spełniać funkcję marketingową. To powoduje, że może być on idealnym gadżetem reklamowym na czas świąt Bożego Narodzenia.

Personalizacja kalendarza adwentowego – co na nim umieścić?

Firmowy kalendarz adwentowy może być spersonalizowany na wiele sposobów, aby nadać mu indywidualny wygląd. Najczęściej firmy decydują się na kalendarz adwentowy ze słodyczami z logo, które będzie wtedy wspierało marketing firmy.

Logo firmy najczęściej wkomponowane jest wtedy większą grafikę, która nawiązuje do świąt Bożego Narodzenia. Logo może także zajmować całą powierzchnię z przodu kalendarza. Wszystko zależy już od przygotowanego projektu graficznego, ponieważ firmy wykonujące kalendarze mogą umieścić na nich praktycznie dowolny nadruk zgodnie z życzeniem klienta.

Poza logo firmy na kalendarzu adwentowym mogą być umieszczone także innego rodzaju nadruki, na przykład życzenia świąteczne.

Gdzie zamówić kalendarz adwentowy ze słodyczami?

Kalendarze adwentowe ze słodyczami można kupować obecnie w wielu firmach. Ich produkcją razem z usługą personalizacji zajmują się przede wszystkim firmy zajmujące się sprzedażą słodyczy reklamowych.

Jedną z firm, jaka przygotowuje dla klientów kalendarze adwentowe z usługą personalizacji, jest slodkie.com. Oferuje ona wysokiej jakości słodycze reklamowe w wielu wariantach do wyboru. W jej asortymencie można także znaleźć kalendarze z czekoladkami, ale także kalendarze z innymi produktami, na przykład z herbatami.

Aby złożyć zamówienie na kalendarz adwentowy wraz z usługą jego nadruku, należy przekazać przygotowany projekt graficzny oraz wskazać na rodzaj kalendarza, a także na liczbę egzemplarzy, akie chce się zamówić. Warto pamiętać o tym, że producent może zastosować minimalną liczbę egzemplarzy w zamówieniu, na przykład 100 sztuk.

Po przekazaniu danych producent kalendarzy przystępuje do ich wykonania. Informacje na temat czasu produkcji można uzyskać bezpośrednio od firmy.

Podsumowanie

Pomysłowy kalendarz adwentowy ze słodyczami może być wspaniałym wyborem jako podarunek świąteczny od firmy. Uzupełniony o nadruki, na przykład o logo czy o życzenia świąteczne może być także doskonałym sposobem na to, aby wyrazić wdzięczność i sprawić radość obdarowanym osobom – pracownikom, klientom i kontrahentom.

You may also like