Edukacja i kariera

Jak zwiększyć poziom zadowolenia studentów i wykładowców? E-dziekanat!

e-dziekanat

Każdy z nas w pewnym momencie życia miał do czynienia z nauką. Bez względu na to, czy była to forma zdalna, stacjonarna, czy też niestacjonarna spotykaliśmy różne problemy i komplikacje. Mogliśmy mieć do czynienia z edukacją i wszystkimi jej wymiarami w różnorodny sposób – zarówno jako studenci, uczniowie, jak i nauczyciele i wykładowcy. Co zrobić, aby zwiększyć poziom zadowolenia studentów i wykładowców? Jeśli od dłuższego czasu się nad tym zastanawiasz to nie mamy najmniejszych wątpliwości, co do tego, że musisz poznać nowoczesną funkcję, jaką jest e-dziekanat. To rozwiązanie na pewno Ci się spodoba, bo jest jedną z nowoczesnych form, które doskonale się sprawdzi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem. Na jego łamach dowiesz się wszystkich informacji o tym, w jaki sposób dziekanat PCG Akademia sprawdzi się doskonale.

Obsługa dydaktyki na uczelni

Rozwiązanie to sposób na zwiększenie efektywności w kompleksowy sposób obsługi dydaktyki w uczelni. Zgodnie z tym możesz liczyć na rozwiązanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w oparciu o najlepsze praktyki zarządzania uczelnią. Możesz na przykład pobrać broszurę na ten temat i dowiedzieć się więcej na temat możliwości, jakie są dostępne za pomocą korzystania z tego wyjątkowego rozwiązania. Za sprawą możliwości, na jakie pozwala Ci e-dziekanat w PCG Akademia, możesz liczyć na skokowy wzrost satysfakcji studentów i dydaktyków.

Wszystko to za sprawą atrakcyjnego interfejsa webowego i mobilnego. Oprócz tego możesz liczyć na zintegrowanie obsługi e-usług studenckich, w tym takich elementów jak między innymi: zapisy, wybory, czy nawet obiegi dokumentów. Rozwiązanie gwarantuje rozmaite możliwości na komunikację internetową na linii dziekanat, dydaktycy, studenci. Możesz liczyć na rozwiązania takie jak ogłoszenia, powiadomienia, SMS i wiadomości mailowe.

Jakie korzyści niesie za sobą skorzystanie z możliwości e-dziekanatu?

Przede wszystkim za pomocą możliwości, jakie są gwarantowane przez e-dziekanat możesz liczyć na oszczędność czasu pracy uczelnianej administracji. Oszczędność czasu pracy uczelnianej administracji, to przede wszystkim dostęp do wzorcowych dokumentów studenta, stałe aktualizowanie do zmian w przepisach przez IRSW i kreator samodzielnego tworzenia dokumentów, raportów, wraz z zestawieniami przez pracowników uczelni. Oprócz tego możliwe jest wybranie operacji zbiorowych dla grup studentów i dydaktyków zarejestrowanych w systemie.

Wygoda i prostota rozwiązania

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań i możliwości, możesz liczyć na wiele pozytywnych rozwiązań. Bez najmniejszego problemu jesteś w stanie skorzystać z rozwiązań, jakie są gwarantowane przez e-dziekanat. To przede wszystkim jedna z najbardziej nowoczesnych możliwości, które pozwoli na doskonałe usprawnienie pracy całej uczelni. Zarówno bez najmniejszego problemu możesz liczyć na gwarantowanie rozwiązań dostępnych w tej wyjątkowej alternatywie. Za pomocą skorzystania z tych wyjątkowych informacji możesz liczyć między innymi na pełną kontrolę nad przebiegiem informacji i ich obiegiem.

Oprócz tego nie musisz obawiać się o to, jaki jest i bieg zarówno w wewnątrz, jak i na zewnątrz uczelni. W ten sposób możesz liczyć na pełne zoptymalizowanie procesów przesyłania danych do POL-on wraz z pracami dyplomowymi do ORPPD i JSA. To przede wszystkim integracja z systemami zewnętrznymi i rozwój własnych aplikacji za pośrednictwem interfejsu API i obsługa grupy uczelni w ramach pojedynczej instalacji systemu, w tym federacje, grupy kapitałowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat proponowanego rozwiązania? Jeśli tak to bez najmniejszego problemu jesteś w stanie wybrać odpowiednie rozwiązania na e-uczelni. Dowiedz się więcej na temat dostępnych rozwiązań, które doskonale sprawdzą się w wielu różnorodnych sytuacjach. E-dziekanat to wyjątkowe rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w wielu ciekawych sferach. Dowiedz się więcej na temat nowoczesnej możliwości i poznaj szereg interesujących alternatyw.

You may also like