Finanse, bankowość

Darmowe kryptowaluty – czy to możliwe?

Kryptowaluty z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Szybko rosnące ceny sprawiają, że inwestorzy dotychczas niezainteresowani tematem zwracają uwagę na altcoiny. Niektórzy jednak nie chcą wydawać swoich pieniędzy ze względu na ryzyko inwestycyjne. Osoby takie liczą na możliwość otrzymania darmowych kryptowaluty w roku 2021. Czy jednak istnieje szansa na otrzymanie czegoś całkowicie za darmo? Jeżeli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o airdropach przeczytaj poniższy tekst.

Czym są aidropy?

Aidrop jest to okazja dla inwestorów na otrzymanie coinów danej kryptowaluty bez kupowania ich. W początkowym etapie rozwoju danego coina twórcy często decydują się na rozdawanie pewnej liczby ich waluty w zamian za wykonanie prostych akcji. Zazwyczaj akcje tego typu opierają się na podaniu danych kontaktowych. Dzięki temu twórcy mogą zyskać nieco wsparcia i rozgłosu dla swojego projektu natomiast inwestorzy otrzymują coiny, które być może w przyszłości znacznie zyskają na wartości.

Jakie akcje najczęściej są wymagane?

To jakie akcje mają zostać wykonane, zależy od celu, jaki chcą osiągnąć twórcy. Rozdając darmowe kryptowaluty na rok 2021 prawdopodobnie będą oni często chcieli uzyskać rozgłos. Można więc spodziewać się zadań powiązanych z social mediami. Udostępnianie postów w mediach społecznościowych bezpośrednio przekłada się na zainteresowanie daną walutą.

Czasem wystarczy jednak wyłącznie zakupić jakąś ilość kryptowaluty. W takiej sytuacji aidrop ma formę podziękowania za okazane zaufanie. Każda osoba, która zakupiła coiny otrzyma od kilku do kilkuset jednostek więcej. 

Jakie będą darmowe kryptowaluty na rok 2021?

Jeżeli interesują Cię aidropów powinieneś regularnie śledzić mniejsze projekty. Wiele dropów ogłaszanych jest w przeciągu kilku dni. Niektóre jednak są ogłaszane z dużym wyprzedzeniem. Znacznie popularniejszą praktyką jest szerokie reklamowanie i nagłaśniania aidropów. Dzięki temu można znaleźć strony zajmujące się regularną publikacją darmowych kryptowalut na rok 2021. 

Wybór airdropu

Decydując się na wybór aidropu, w którym weźmiesz udział, weź pod uwagę kilka elementów:

  • Czy firma zajmująca się danym projektem jest jawna?
  • Jaki potencjał do wzrostu ma dana kryptowaluta?
  • Ile jednostek zostanie rozdane?
  • Jakie akcje będziesz musiał wykonać, aby otrzymać coiny?
  • Airdrop będzie organizowany jednorazowo czy cyklicznie? 

Zastosuj powyższe kryteria, żeby sprawdzić, jakie są możliwości na darmowe kryptowaluty na rok 2021. Zawsze pamiętaj jednak o zachowaniu środków bezpieczeństwa.

You may also like