Firmy

Czekasz na tę jedną chwilę.

Zastanawiacie się, czego oczekujecie po osobie, którą poprosicie o zrobienie filmu z Waszego ślubu i wesela? A może jeszcze nie podjęliście decyzji i wśród wielu osób i firm świadczących usługi wideo filmowania nie umiecie wybrać? Chętnie Wam podpowiemy, co sprawi, że film z tego wyjątkowego dnia będzie pamiątką na całe życie http://studio-blysk.com. A jednocześnie, jak najbardziej będzie oddawał Wasze charaktery. Najważniejsze zawsze jest indywidualne podejście do każdej pary.

Zatrzymać to, co ulotne.

To pozwala uchwycić nam tę magię i wyjątkowość, jaka jest miedzy narzeczonymi. A jest to możliwe, dzięki dobremu poznaniu pary, dania im przestrzeni na bycie naturalnymi. Po prostu na bycie sobą. Właśnie na bycie zwyczajnie sobą stawia: Co ich wyróżnia? Przede wszystkim postawienie na lekkość filmu. A także umieszczenie go w ruchu, czasem biegu zwykłego dnia. To daje nie tylko efekt autentyczności, ale przede wszystkim sprawia, że jest w nim życie. A to jest bardzo ważne, żeby opowieść z dnia Waszego  ślubu i wesela miała w sobie ruch i właśnie życie. A jak  to najlepiej osiągnąć? Zwyczajnie po prostu pokazując emocje towarzyszące przygotowaniom, moment ślubu  i radosne zabawy weselne. Bez ingerowania w nie, pokazywać takie jakim są. Zatrzymując to, co ulotne. I dlatego tak bardzo ważne i cenne, nie dające się powtórzyć.  Niech na filmie widoczne zatem będą zdenerwowanie w czasie przygotowań, wzruszenie, miłość w czasie składania przysięgi. A także wdzięczność w momencie składania podziękowań rodzicom za wychowanie i przekazane wartości. Chcesz widzieć emocje na Waszych twarzach, bliskich i przyjaciół? Zajrzyj na na stronę : http://studio-blysk.com/video

Masz już gotowy pomysł na film? My go zrobimy :).

Od dawna w najmniejszych szczegółach zaplanowaliście, jak ma być zrobiony film z Waszego ślub? Świetnie, my chętnie w tym pomożemy. A będzie to tym łatwiejsze, że posiadamy dobry, profesjonalny sprzęt. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić niemal każde życzenie dotyczące filmu. Ogranicza nas tylko Wasze wyobraźnia. I nic więcej. Nasz zespół jest kreatyny, dynamiczny i ma mnóstwo pomysłów, które tylko czekają, aby  mogły zostać zrealizowane. Mamy to ogromne szczęście, że nasza praca jest także naszą pasją, w którą wkładamy zawsze cząstkę tego, co najważniejsze- naszego serca. W to, co robimy wkładamy wszystko to, co mamy najlepsze. Czyli nasz talent, zaangażowanie, pasję i umiejętności. Czy, czegoś więcej jeszcze potrzeba, żeby film był doskonale zrobiony? My gwarantujemy, że nie będziecie żałować wyboru naszego zespołu. Każdą parę traktujemy, jak tę najważniejszą na świecie. Nic nie jest dla nas ważniejsze od Waszego zadowolenia, że udało się nam spełnić Wasze marzenia. I oczekiwania związane z  upamiętnienie tego najważniejszego dla Was dnia. Macie jeszcze, jakieś pytania, wątpliwości? Chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu z nami. Bardzo chętnie rozwiejemy wszystkie znaki zapytania. Tak, żeby wszystko było jasne.

You may also like